SeaSideMiata
Ładowanie

Polityka zwrotów:

Masz prawo do anulowania zamówienia w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
Termin na anulowanie zamówienia wynosi 30 dni od dnia, w którym otrzymali Państwo towar lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia nie będąca przewoźnikiem wejdzie w posiadanie dostarczonego produktu.
Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji za pomocą jasnego oświadczenia.
Możesz poinformować nas o swojej decyzji e-mailem office@seasidemiata.com
Zwrócimy Ci pieniądze nie później niż 30 dni od dnia, w którym otrzymamy zwrócony towar. Użyjemy tych samych środków płatności, których użyłeś do zamówienia i nie poniesiesz żadnych opłat za taki zwrot.

Warunki zwrotu:

Aby towar kwalifikował się do zwrotu, upewnij się, że:
• Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 30 dni
• Towar jest w oryginalnym opakowaniu
Następujące towary nie podlegają zwrotowi:
• Dostawa towarów wykonanych według Państwa specyfikacji lub wyraźnie spersonalizowanych.
• Dostawa towarów, które ze względu na swój charakter nie nadają się do zwrotu, na przykład towary, które ulegają szybkiemu zepsuciu lub których data ważności już minęła.
• Dostawa towarów, które nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych i które zostały rozpieczętowane po dostawie.
• Dostawa towarów, które po dostarczeniu, zgodnie ze swoim charakterem, zostają nierozłącznie połączone z innymi przedmiotami.
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu wszelkich towarów, które nie spełniają powyższych warunków zwrotu, według naszego wyłącznego uznania.

Zwracanie towaru

Ponosisz odpowiedzialność za koszt i ryzyko zwrotu towaru do nas. Towar należy odesłać na adres:
Wejherowska 90, Reda 84-240
Nie możemy ponosić odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione podczas przesyłki zwrotnej. Dlatego zalecamy ubezpieczoną i śledzoną usługę pocztową. Nie jesteśmy w stanie dokonać zwrotu pieniędzy bez faktycznego odbioru towaru lub dowodu otrzymania zwrotu.

Prezenty:

Jeśli towary zostały oznaczone jako prezent podczas zakupu, a następnie wysłane bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt podarunkowy o wartości zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego produktu wyślemy Ci bon podarunkowy.
Jeśli towar nie został oznaczony jako prezent w momencie zakupu lub dawca prezentu wysłał zamówienie do siebie, aby przekazać je później, wyślemy zwrot pieniędzy do dawcy prezentu.
Skontaktuj się z nami
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Zwrotów i Zwrotów, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail office@seasidemiata.com

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Zwrotów i Zwrotów, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail office@seasidemiata.com
EnglishGermanPolish